Porady

Newsletter

Bezpieczeństwo

W związku z pracami dotyczącymi modernizacji sklepu internetowego, składanie zamówień jest aktualnie niemożliwe.
Przepraszamy za niedogodności i już wkrótce zapraszamy do nowej, usprawnionej wersji sklepu!

Adapter Crosso Bagażnika

Crosso Adapter Crosso Bagażnika
Cena:
11.00 zł

Dostępność w sklepach:

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2018 20:05
  • Częstochowa WolnościCzęstochowa Wolności
  • Dąbrowa GórniczaDąbrowa Górnicza
  • KartuzyKartuzy
  • Nowy SączNowy Sącz

Koszty wysyłki

przedpłata 10 zł

pobranie 15 zł


Kod towaru

CR-TC012

-          Adapter do przystosowania bagażnika bez dolnych oczek, do sakw Crosso

-          Cena za 2 szt

-          Kolor czarny

-          Materiał: stal ocynkowana

Crosso
Crosso
Strona domowa Crosso

     Crosso to polska firma oferująca wysokiej jakości rozwiązania transportowe, nie tylko na rower.

 

Firma Crosso o sobie:

 

     Crosso to firma powstała z pasji. Nasza prehistoria sięga czasów, gdy turysta rowerowy budził jeszcze powszechne zdziwienie i powodował, że ludzie przystawali na jego widok. Zaczynaliśmy od przerabiania plecaków na własny użytek. Materiałem konstrukcyjnym było nawet drewno i pokrowce od wojskowych namiotów. Właściwa historia zaczęła się przed kilkoma laty, kiedy grupka przyjaciół postanowiła rowerami dostać się na Węgry, by stamtąd obserwować zaćmienie Słońca. Potrzebowali sakw tanich, a przy tym solidnie wykonanych. CROSSO było odpowiedzią na te oczekiwania.

 

     Od początku naszą misją było dążenie do maksymalnej trwałości i funkcjonalności. Wkrótce z garażu przenieśliśmy się do nowoczesnego zakładu. Zdecydowaliśmy się na najwyższej klasy tkaniny, takie jak Cordura. Znależliśmy krawców, którzy czują, co szyją. Cały czas korzystamy z bogatego doświadczenia zaprzyjażnionych podróżników. Wszystko po to, by tworzyć najlepsze polskie sakwy rowerowe.

 

Tylko najwytrzymalsze materiały

     W tej kwestii nie uznajemy żadnych kompromisów. Wzorem najbardziej renomowanych producentów świata, podstawową tkaniną konstrukcyjną naszych sakw jest oryginalna Cordura. Zadbaliśmy też o inne istotne elementy: niełamliwe, udaroodporne usztywnienia i klamry, solidne stalowe okucia, paski odblaskowe nie tracące swoich właściwości pod wpływem wody i innych czynników atmosferycznych... Wszystko po to, by sakwy CROSSO przetrwały wiele pasjonujących wypraw!

 

Wyącznie sprawdzone rozwiązania

     Nie każemy naszym Klientom eksperymentować! Sami podczas testów zniszczyliśmy niejeden prototyp, aby wyeliminować wszelkie słabe punkty konstrukcji. Możesz być zatem pewny, że oddajemy w Twoje ręce produkt wszechstronnie sprawdzony. Dzięki celnym uwagom zaprzyjażnionych rowerowych globtroterów wszystkie detale dopracowane są pod kątem walorów funkcjonalnych. To dlatego w sakwach CROSSO nie znajdziesz niepotrzebnych pasków, zbędnych kieszeni, zawodnych zamków błyskawicznych, ani innych "bajerów" pozbawionych praktycznego znaczenia.

 

Nie płacisz za nasze logo!

     Jeśli widziałeś już nasz cennik, to zapewne głowisz się teraz, gdzie jest jakiś kruczek :) Jeżeli do tej pory uważałeś, że nie da się kupić doskonale wykonanej sakwy taniej, niż za 200zł, to czas zmienić zdanie! W CROSSO profesjonalną jakość oferujemy za mniej, niż połowę tej kwoty... za drugą połowę możesz skompletować pozostałe sakwy, przez tydzień pedałować po Polsce, albo kupić swojej Ukochanej / Ukochanemu bukiet z pięćdziesięciu róż... Dalej sądzisz, że warto płacić extra za nalepkę z nazwą firmy?

Opinie:

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Dodaj opinie o produkcie
 


85