Porady

Newsletter

Bezpieczeństwo

W związku z pracami dotyczącymi modernizacji sklepu internetowego, składanie zamówień jest aktualnie niemożliwe.
Przepraszamy za niedogodności i już wkrótce zapraszamy do nowej, usprawnionej wersji sklepu!

Blok montażowy do fotelików OKBaby

OK Baby Blok montażowy do fotelików OKBaby
Cena:
109.90 zł

Dostępność w sklepach:

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2018 13:01
  • Kraków KapelankaKraków Kapelanka

Koszty wysyłki

przedpłata 10 zł

pobranie 15 zł


Kod towaru

CH-OK009

Zastosowanie

Blok do fotelików Ergon, 10+, Sirius oraz Orion.

 

Blok montażowy prętów fotelika OK Baby.

 

Blok może być założony do drugiego roweru. Jeżdżąc z dzieckiem na różnych rowerach nie trzeba przekładać systemu montażowego, a jedynie przełożyć montowane na szybkozłączce pręty.

 

Blok może być zainstalowany na rurach o ø 28 - 40 m

               

Cechy:

Do rur o średnicy 28-40mm

 

Samodopasowujący się

 

 

 

 
OK Baby
OK Baby
Strona domowa OK Baby

          Prawdziwa włoska jakość jest produkowana tylko we Włoszech. Okbaby zawsze gwarantuje najwyższe standardy w kreatywności produktów, ich niezawodności i bezpieczeństwie, zwłaszcza dla tak delikatnych i wymagających klientów jak dzieci i ich rodzice.

 

          Okbaby produkuje wyłącznie i niezmiennie produkty dla dzieci, które pomogą Wam wprowadzić Wasze dziecko w pewny i optymistyczny świat. Miliony rodziców wybiera Okbaby, ponieważ to my stosujemy od 30 lat niezawodne i opatentowane rozwiązania. Nasze produkty są zawsze nowe i oryginalne, nigdy nie przestaniemy dążyć do bycia najlepszymi. Pochlebia nam to, że inni nas kopiują, ale Twoja miłość do dziecka jest niepowtarzalna i zasługuje na oryginalne produkty Okbaby.

 

           Okbaby wychowuje niebojaźliwe dzieciaki. Jazda na rowerze z Waszymi dziećmi może być bezpieczna, relaksująca i komfortowa. Chcemy, aby Wasze dziecko miało cały czas potrzebę odkrywania świata – bez strachu. Bezpieczeństwo dziecka na rowerze jest zasługą kontroli rodziców i odpowiedzialności producenta za produkowane foteliki.

 

           Europa ostatecznie ustanowiła zestaw standardów, które gwarantują bezpieczeństwo dzieci. We Włoszech, tak jak w Polsce, obowiązują europejskie standardy EN 14344, które precyzują serię wymogów, jakie muszą spełniać foteliki rowerowe do przewożenia dzieci. Okbaby spełnia wszystkie te wymogi i przeprowadza na bieżąco testy laboratoryjne fotelików podczas produkcji.

Opinie:

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Dodaj opinie o produkcie
 


85