Porady

Newsletter

Bezpieczeństwo

W związku z pracami dotyczącymi modernizacji sklepu internetowego, składanie zamówień jest aktualnie niemożliwe.
Przepraszamy za niedogodności i już wkrótce zapraszamy do nowej, usprawnionej wersji sklepu!
Dzień Kobiet na trenażerach

Dzień Kobiet na trenażerach

Data dodania: 06-03-2017

W dąbrowskim sklepie Bike Atelier odbył się specjalny wyścig dla pań na trenażerach kolarskich, z okazji Dnia Kobiet. Zwyciężyła w nim Patrycja Woźnica.

 

Zawodniczki zmierzyły się z ok. 5 kilometrową trasą. Triumfatorka uzyskała czas 9:45 i była jedyną, która zmieściła się poniżej 10 minut. Druga Kinga Obuchowska zanotowała 10:45, o 36 sekund pokonując trzecią Katarzynę Bachniak. Niewiele do podium – 23 sekundy - zabrakło Małgorzacie Obuchowskiej, która musiała zadowolić się 4.lokatą.

 

- Trasa bardzo mi się podobała. Była zróżnicowana, nienudna i ciągle coś się na niej działo. Wymagało to skupienia i czujności, by w odpowiednim momencie dostosować sobie przełożenia – tłumaczyła zwyciężczyni, Patrycja Woźnica. - Trenażer odgrywa bardzo dużą rolę w moich przygotowaniach do sezonu. W tym roku spędziłam na nim wiele godzin. Dzięki niemu mogę dostosować swój trening do swoich potrzeb i jestem niezależna czasowo. Mogę dowolnie wietrzyć pokój, więc nie grozi mi "strefa beztlenowa".

 

- Lubię każdego rodzaju rywalizację, a w sezonie ścigam się praktycznie co tydzień. W zimie trochę tego brakuje. Zawody z okazji Dnia Kobiet bardzo mi się podobały i dziękuje w imieniu swoim, jak i pozostałych zawodniczek, za zorganizowanie wyścigu specjalnie dla nas.

 

Pozytywnie na temat imprezy wypowiadały się również pozostałe zawodniczki. - Zdecydowałam się wystartować, by sprawdzić się i spędzić czas inaczej. Spróbować czegoś innego, nowego i mieć satysfakcję i zadowolenie z siebie. Wyszłam z domu, nie siedzę w fotelu przed telewizorem, super!

 

- Zawody tylko dla kobiet? Rewelacja, nareszcie coś dla nas! Nie ma zabawy, jeśli na starcie zamyka się stawkę i trzeba się ścigać z mężczyznami. Zawody tylko dla kobiet są potrzebne. Mobilizują do działania i zaangażowania się do walki. Możemy w nich sprawdzić swoje możliwości i siłę charakteru – mówi Małgorzata Obuchowska.  

 

Katarzyna Bachniak dodała - Poziom konkurencji oceniam, jak w każdych innych zawodach Bike Atelier, na wysoki.  Patrycja  Woźnica, która wygrała, jest doświadczoną zawodniczką, zajmującą zawsze czołowe miejsca w zawodach.  Cieszę się, że mogę zmierzyć się z takimi osobami jak ona. Ja jeżdżę amatorsko, startującą w wyścigach rowerowych dopiero od roku.

W najbliższe weekend, 11 marca odbędą się kolejne wyścigi dla pań z okazji Dnia Kobiet. Rywalizacja będzie prowadzona w sklepach w Tychach i Sosnowcu. Zapisywać można się poprzez bezpośedni kontakt z pracownikami salonu (dane kontaktowe znajdują się na stronie bikeatelier.pl). 

 

Wyniki – top 4:

1. Patrycja Woźnica 9:45

2. Kinga Obuchowska 10:23

3. Katarzyna Bachniak 10:59

4. Małgorzata Obuchowska 11:22


109