Newsletter

Bezpieczeństwo

Przetestuj w Poznaniu rower za ponad 30 tys. zł

Przetestuj w Poznaniu rower za ponad 30 tys. zł

Data dodania: 28-02-2017

Szukasz roweru na wiosnę, ale nie wiesz jaki wybrać? W dniach 18-19 marca, Mobilne Centrum Testowe Meridy odwiedzi Poznań i w ramach tego wydarzenia będzie można przetestować jednoślady zarówno dla początkujących rowerzystów, jak i maszyny za ponad 30 tys. zł.

 

Drugi rok z rzędu Mobilne Centrum Testowe zatrzyma się w kilkudziesięciu miejscach w całej Polsce. Pierwszy przystanek to Poznań, przy sklepie Bike Atelier, w Naramowicach. Każdy chętny będzie mógł sprawdzić na okolicznej trasie najlepsze modele jednej z czołowych marek świata.

 

Wśród rowerów udostępnionych do testowania będą m.in. te, na których jeżdżą czołowi kolarze górscy i szosowi z zawodowego peletonu. Jednym z nich jest Merida Ninety-Six Team, który przeznaczony jest do terenowej jazdy na najwyższym poziomie, a jego cena katalogowa wynosi prawie 35 tys. zł. W testowej ciężarówce znajdą się również inne topowe modele, takie jak Merida Big.Nine, Big.Seven, czy też szosowa Scultura Disc z hamulcami tarczowymi, albo Reacto 7000-E z elektronicznymi przerzutkami. Do wyboru będzie również spora gama tańszych i mniej zaawansowanych technicznie egzemplarzy, dla amatorów rowerowych przejażdżek.

 

- Zainteresowanie naszymi testami jest bardzo duże, jeszcze większe niż w poprzednim, premierowym sezonie. Między innymi z tego powodu postanowiliśmy uruchomić zapisy on-line, które pozwolą zarezerwować konkretny rower Merida w dogodnym terminie i miejscu – mówi Anna Bara z sieci specjalistycznych sklepów rowerowych Bike Atelier. Aby tego dokonać, wystarczy wypełnić formularz na www.rowerymerida.pl/testy. Zarezerwowany model w wybranym dla siebie rozmiarze będzie gotowy do testów w godzinach 10-12. Im szybciej się zapiszemy, tym większą będziemy mieć szansę na wypożyczenie wymarzonych „dwóch kółek”.

 

Obowiązywać będą także godziny „open” (od godz. 14) dla osób, które nie zgłosiły się wcześniej drogą internetową. W tym przypadku rowery będą wypożyczane zgodnie z zasadą „kto pierwszy, ten lepszy”. Jedynie zapisy on-line gwarantują dostępność konkretnego modelu w wybranym dla siebie rozmiarze.

 

Wszystkie dostępne rowery do przetestowania oraz ich specyfikacje, dostępne są na stronie akcji. Tam też znajduje się regulamin i inne ważne informacje, z którymi warto się zapoznać przed zapisaniem się i przystąpieniem do testów.


107