Newsletter

Bezpieczeństwo


Spodnie Sportful No-Rain BibTight

Sportful Spodnie Sportful No-Rain BibTight
Cena: 329.00 zł
229.00 zł

Dostępne warianty


Kliknij w wariant, by sprawdzić dostępność w sklepach

 

Koszty wysyłki

przedpłata 10 zł

pobranie 15 zł


Kod towaru

PF-WS034

Sportful No-Rain BibTight  to długie getry kolarskie o przylegającym kroju wykonane z materiału odpychającego wodę.

-          Technologia No-Rain to powłoka repelentu (substancji odpychającej wodę), dzięki której woda spływa, a nie wsiąka w materiał

-          Odpowiednie dobór materiału sprawia że pomimo powłoki wodoodpornej spodnie są miękkie i dobrze dopasowują się do ciała

-          Ciepłe i dobrze oddychające

-          Minimalna ilość szwów poprawia wodoodporność i komfort

-          Zaawansowana wkładka BodyFit Pro

-          Odblaskowe wstawki dla poprawy bezpieczeństwa

 

Materiały:

-          Sportful No Rain Thermal – zapewnia komfort cieplny, oddychanie i elastyczność na poziomie materiału Thermodrytex Plus, a dodatkowo pokryty jest nanotechnologiczną substancją sprawiającą, że woda nie trzyma się materiału. Nie jest w 100% wodoodporny, lecz utrzymuje wodę na zewnątrz.

-          Sportful Bodyfit Pro – najwygodniejsza wkładka na długie dystanse, zróżnicowana grubość, anatomiczna budowa i bezszwowa konstrukcja zapobiegają obtarciom i odgnieceniom

 

ROZMIARY ODZIEŻY SPORTFUL

Symbol

1100950

Materiał

No Rain Thermal

Kolor

Czarny

Sportful
Sportful
Strona domowa Sportful

 

     Historia produkcji wysokiej klasy odzieży sportowej pod marką Sportful sięga lat 70-tych XX-wieku. Powstanie marki było odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku włoskiego na odzież do narciarstwa biegowego.

     Dynamiczny rozwój i zapotrzebowanie rynku sprawiło, że w latach 80-tych Sportful otworzył się na nowy rynek i przedstawił pierwszą kolekcję odzieży rowerowej.

     Włoska marka słynie ze współpracyz najlepszymi sportowcami. Alberto Tomba, Silvio Fauner, Mario Cipollini, Paolo Bettini, Albero Contador, to tylko najbardzie znane nazwiska.

     Firma jest sponsorem grupy kolarskiej Saxo Bank, włoskiej drużyny narodowej narciarstawa biegowego, drużyn biatlonowych, oraz najlepszych narciarzy alpejskich.

     Współpraca z najlepszymi owocuje ciągłą ewolucją produktów Sportful. Rozwiązania z których korzystają mistrzowie świata dostępne są dla każdego.

Opinie:

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Dodaj opinie o produkcie
 


98