Porady

Newsletter

Bezpieczeństwo

W związku z pracami dotyczącymi modernizacji sklepu internetowego, składanie zamówień jest aktualnie niemożliwe.
Przepraszamy za niedogodności i już wkrótce zapraszamy do nowej, usprawnionej wersji sklepu!

Rower dziecięcy Drakar Rhino 16” czarny

Drakar Rower dziecięcy Drakar Rhino 16” czarny
Cena:
649.00 zł

Dostępność w sklepach:

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2018 20:03
  • Dąbrowa GórniczaDąbrowa Górnicza
  • GliwiceGliwice
  • KartuzyKartuzy
  • KatowiceKatowice
  • Kraków KapelankaKraków Kapelanka
  • PoznańPoznań
  • SosnowiecSosnowiec

Koszty wysyłki

przedpłata / raty 0 zł

pobranie 5 zł


Kod towaru

15D-160B/1

Rama

Aluminiowa

Widelec

Stalowy

Napęd

1-biegowy, torpedo

Rozmiar kół

16”

 

Waga całego roweru 9,8kg

 

Rowery z kolekcji Drakar KIDS przeznaczone są dla dzieci w grupach wiekowych 4- 7 latków (rozmiar kół 16" i ramy 9,5") po 7 - 9 latków (na 20" kołach i ramie 10").
Rowery Drakar zaprojektowane i wykonane są z najwyższą starannością. Wszystkie rowerki dziecięce Drakar posiadają aluminiowe ramy. Urozmaicona kolorystka oraz różne typy ram z podziałem na chłopięce i dziewczęce, umożliwiają dobór odpowiedniego rowerka ze względu na płeć.

Uwaga!
W trosce o dostarczenie Państwu perfekcyjnie złożonego i wyregulowanego roweru, oraz prawidłowego dotrzymania warunków gwarancji rowery marki Merida nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Po zakupie w sklepie internetowym rower należy odebrać osobiście w wybranym salonie Bike Atelier.

Drakar
Drakar
Strona domowa Drakar

     Rowery DRAKAR - „MERIDA ENGINEERING TECHNOLOGY”, opracowano wspólnie z inżynierami Meridy.

 

     Projekt ten, został opracowany tak, by odpowiadał obecnym standardom od strony technicznej jak i bezpieczeństwa. Rowery DRAKAR produkowane są (podobnie jak modele Meridy) zgodnie z najwyższymi standardami, testowane w najbardziej surowych warunkach laboratoryjnych, co gwarantuje ich solidność.

 

     DRAKAR-y wyróżniają się komfortem,  w stosunku do rowerów z kolekcji Meridy, bardziej zorientowanymi na sport.

 

     Uwagę należy zwrócić na dobrze sprawdzone rozwiązania takie jak: rama oparta na rurach aluminiowych 6061 PROLITE, SHOTGUN DT tubing , zintegrowane stery OVERSIZE, wymienny hak przerzutki, osprzęt SHIMANO/SR Suntour. W wyższych modelach serii Cross oferowany jest regulowany mostek oraz amortyzowana sztyca. Ramy przystosowane są do montażu błotników i bagażnika.

 

     DRAKAR, posiada geometrię różniącą się znacznie od serii „aluminiaków” Meridy. Nieco wyższa rura sterowa, krótsza górna rura ramy oraz obniżony środek suportu pozwalają zająć dużo wygodniejszą, wyprostowaną pozycję. Jest to idealne rozwiązanie dla rowerzystów ceniących sobie relaks i swobodę na co dzień. DRAKAR jest stworzony z myślą, aby stosunek jakości do ceny był optymalny dla użytkownika.

Opinie:

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Dodaj opinie o produkcie
 


85