Newsletter

Bezpieczeństwo


Rower Trek X-Caliber 5 2014 srebrno-zielony

Trek Rower Trek X-Caliber 5 2014 srebrno-zielony
Cena: 2499.00 zł
2099.00 zł

Dostępne warianty


Kliknij w wariant, by sprawdzić dostępność w sklepach


Koszty wysyłki

przedpłata / raty 0 zł

pobranie 5 zł


Kod towaru

14-BK-TK020

 

Rama

Aluminium Alpha Gold

Skok P/T

100/- mm

Widelec

RST Blaze T ze sprężyną stalową

Napęd

Shimano 3x8

Hamulce

Tarczowe Tektro HDC 300

Rozmiar kół

29”

 

Doświadczenie ma znaczenie. Nasze nowe rowery górskie typu hardtail X-Caliber 29 to owoc ponad piętnastu lat naszych badań 29erów. To najlżejsze, najszybsze i najbardziej przemyślane hardtail 29ery na rynku.

Nic nie pobije wydajności, prostoty i czystej przyjemności, jaką daje hardtail 29er X-Cal. Świetny do wyścigów cross country, maratonów, wyścigów 24-godzinnych lub po prostu do śmigania na wąskich trasach.

 

Najważniejsze cechy

Koła 29-calowe

Duże koła kręcą się szybciej, zapewniają lepszy pęd, poprawiają przyczepność i łatwiej pokonują przeszkody.

Lekka, wysokiej jakości rama wyścigowa

Wysokiej jakości rama Aluminium Alpha charakteryzuje się wyjątkowym kształtem zapewniającym zmniejszenie wagi i poprawienie osiągów podczas wyścigu.

G2: Lepiej prowadzący się 29er

Zaawansowana geometria ramy oraz niestandardowe wysunięcie widelca umożliwia precyzyjne prowadzenie przy niskich prędkościach, zachowując jednocześnie stabilność przy dużych prędkościach.

Więcej rozmiarów pasuje do większej liczby rowerzystów

Gama rozmiarów obejmuje nowe rozmiary 14,5 i 18,5 cala, które mogą lepiej pasować niektórym rowerzystom.

 

 

Uwaga!

      Rowery Trek nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Po zakupie w sklepie internetowym rower należy odebrać osobiście w wybranym salonie Bike Atelier.

Rama i amortyzacja

Rama

Aluminium Alpha Gold z częściowo zintegrowaną główką, mechanicznie formowane i wewnętrznie cieniowane rury, geometria wyścigowa, wewnętrzne prowadzenie linek przedniej przerzutki, geometria G2

Rozmiary

15,5, 17,5, 18,5, 21,5"

Kolor

Matte Lava Black/Gunmetal Blue

Widelec

RST Blaze T ze sprężyną stalową, wstępne naprężenie, skok 100 mm

Damper

-

 

Napęd

Przełożenia

24

Przerzutka P/T

Shimano Altus / Shimano Acera M360

Manetka P/T

Shimano Altus M310 3x8

Korby

Shimano M171, 42/34/24 z osłoną łańcucha

Kaseta

Shimano HG31 11-34, 8-biegowa

 

Koła

Rozmiar kół

29”

Piasta P/T

Formula DC20 / Formula DC22

Obręcze

Bontrager AT-650

Opona P/T

Bontrager XR1, 29x2,20" przód, 29x2,0" tył

 

Komponenty

Hamulce

Hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro HDC 300

Kierownica

Bontrager Low Riser, 31,8 mm, wznios 15 mm

Mostek

Bontrager Race Lite, 31,8 mm, 7 st.

Siodło

Bontrager Evoke 1

Sztyca

Bontrager SSR, 27,2 mm, offset 12 mm

Pedały

Platforma nylonowa Wellgo

Inne

Uchwyty Bontrager Race

Trek
Trek
Strona domowa Trek

 

W 1976 roku, kiedy powstała firma Trek, nasza misja była prosta: stworzyć najlepsze rowery na świecie. Dzisiaj do owej misji dodajemy także: sprawić, aby rower stał się prostym rozwiązaniem złożonych problemów na świecie.

 Rower jest dla człowieka najbardziej wydajną formą transportu. Zapobiega zmianom klimatu, zmniejsza zatłoczenie miast, wpływa na zdrowy tryb życia. Łączy nas, a jednocześnie umożliwia ucieczkę. W dodatku zabiera nas w miejsca, których inaczej nie moglibyśmy zobaczyć.

 Trek. Wierzymy w rowery.

 

Warunki gwarancyjne rowerów Trek

 

Ograniczona gwarancja

Wszystkie rowery Trek są sprzedawane wyłącznie poprzez sieć autoryzowanych dealerów, którym powierzyliśmy profesjonalne składanie i serwisowanie rowerów. Trek Bicycle Corporation udziela każdemu klientowi detalicznemu, będącemu pierwszym właścicielem roweru Trek, gwarancji na wady materiałowe i produkcyjne, jak określono poniżej:


DOŻYWOTNIA
Ramy dożywotnio dla pierwszego właściciela (nie dotyczy widelców, modeli ram Session, Scratch, Slash oraz Ticket oraz wahaczy w rowerach z pełną amortyzacją)

5 lat
Wahacze we wszystkich rowerach z pełną amortyzacją.

3 lata
Modele ram Session (aluminium), Scratch, Slash i Ticket

2 lata
 Ramy modeli Session (włókno węglowe)
 Silnik, kontroler oraz akumulator RIDE+ (lub 600 ładowań, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej)
 Wszystkie oryginalne widelce, części i komponenty Bontrager (z wyjątkiem materiałów eksploatacyjnych, takich jak opony i dętki)

1 rok
Farba i naklejki

 Gwarancja dotyczy modeli rowerów z 2011 roku lub nowszych i obejmuje wyłącznie produkty marki Trek i Bontrager. Pozostałe oryginalne części i komponenty objęte są gwarancją oryginalnego producenta. Wszelkie produkty nie wymienione powyżej nie są uwzględniane.
Rzeczy nieobjęte niniejszą gwarancją:
 Normalne zużycie eksploatacyjne
 Nieprawidłowy montaż
 Niewłaściwa konserwacja
 Montaż komponentów, części lub akcesoriów nie przeznaczonych oryginalnie lub nie pasujących do zakupionego roweru
 Uszkodzenie lub awaria na skutek wypadku, nieprawidłowego użytkowania bądź zaniedbania
 Stawki za robociznę przy wymianie czy zamianie części

 Niniejsza gwarancja traci ważność w przypadku jakichkolwiek modyfikacji ramy, widelca lub komponentów. Niniejsza gwarancja ograniczona jest wyłącznie do naprawy lub wymiany wadliwego elementu, przy czym stanowią one jedyne odszkodowanie. Niniejsza gwarancja obowiązuje od dnia zakupu, obejmuje wyłącznie pierwszego właściciela i nie może zostać przeniesiona na inne osoby. Niniejsza gwarancja dotyczy wyłącznie rowerów Trek zakupionych od autoryzowanych dealerów lub dystrybutorów. Firma Trek Bicycle Corporation nie bierze na siebie odpowiedzialności za szkody wtórne i pośrednie. Niektóre stany USA nie dopuszczają wyłączenia szkód wtórnych ani pośrednich, dlatego powyższe wyłączenie może Państwa nie dotyczyć. Wszelkie roszczenia z tytułu niniejszej gwarancji muszą zostać zgłoszone za pośrednictwem autoryzowanego dealera lub dystrybutora. Wymagany dowód zakupu. Zanim zgłoszenie gwarancyjne będzie mogło zostać rozpatrzone, rower należy zarejestrować w Trek Bicycle Corporation. Roszczenia zgłaszane poza krajem zakupu mogą podlegać dodatkowym opłatom lub ograniczeniom. Okres obowiązywania gwarancji oraz jej szczegóły mogą zależeć od typu ramy oraz od kraju. Niniejsza gwarancja nadaje Państwu szczególne prawa, które mogą być różne w różnych stanach. Gwarancja nie ogranicza Państwa praw ustawowych. Angielska wersja gwarancji ma moc rozstrzygającą.


W celu ustalenia, jaka gwarancja obowiązuje w przypadku rowerów z roku 2010 i starszych, prosimy zajrzeć do instrukcji obsługi lub skontaktować się z nami bądź z autoryzowanym dealerem.
 Program lojalnościowy

 Jeżeli jednak część lub rama wykonana z włókna węglowego narażona zostanie na uderzenie, do zbadania jej stanu wymagana jest większa wiedza fachowa, niż w przypadku części metalowych.Jeżeli rower zostanie narażony na uderzenie, którego siła trafi w część z włókna węglowego, zdecydowanie zalecamy wymianę tej części, nawet jeżeli nie wygląda ona na uszkodzoną.Wiemy, że uwielbiasz swój rower Trek i rozumiemy, jakim obciążeniem jest wymiana ramy czy części w przypadku uszkodzenia nieobjętego gwarancją.Aby to ułatwić, firma Trek oferuje swoim klientom Program lojalnościowy.Z programu można skorzystać, aby uzyskać rabat na wymienianą ramę lub inną część w przypadku uszkodzenia nieobjętego gwarancją.Szczegóły dostępne u najbliższego autoryzowanego dealera.

Opinie:

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Dodaj opinie o produkcie
 


94