Pakiety Bryton - komputer rowerowy z radarem rowerowym!

Nie czarujmy się, jesteśmy najsłabszym ogniwem.

Kojarzysz ten stan kiedy kiepsko spałeś a musisz cisnąć rano na trening bo nie wyrabiasz z codziennymi obowiązkami? Stres, rozkojarzenie, zmęczenie to nie są idealne warunki do jazdy na rowerze. Jesteśmy tylko ludźmi. Tak, jak kierowcy,  pędzący spóźnieni do pracy. Tylko oni są szybsi…

Koncepcja radaru rowerowego to próba wyrównania szans i zminimalizowania ryzyka błędu ludzkiego - po obu stronach kierownicy. Wyobraź sobie, że wiesz o nadjeżdżającym pojeździe zanim go usłyszysz. Znasz jego prędkość i odległość. Widzisz go na ekranie swojego licznika lub smartfonu. Czy jest mniej groźny? Nie. Ale Ty masz zdecydowanie więcej czasu na reakcję.

Bryton Gardia R300L to nie tylko radar monitorujący nadjeżdżające zza Twoich pleców pojazdy. To także inteligentne oświetlenie, które dopasuje się do warunków* i rozbłyśnie alarmowo, gdy za Tobą pojawi się zmęczony po ciężkim dniu w pracy kierowca. Czy to spowoduje, że zwolni?
Niekoniecznie, jednak zmniejszy szansę, że Cię przeoczy.

Radar rowerowy Gardia R300L w połączeniu z kompatybilnym licznikiem, to prawdziwy game changer w dziedzinie bezpieczeństwa. Zestaw o którym nie wiedziałeś, że go potrzebujesz, kompletnie zmienia odczucia z jazdy po drogach publicznych. Nie ważne czy właśnie lecisz trzecią setkę na ultramaratonie, kończysz serię interwałów o 5 nad ranem lub mkniesz przez miasto na służbowe spotkanie, Gardia pilnuje Twoich pleców.
Szybkość reakcji i świadomość, to nasza jedyna szansa, aby nie zostać na końcu łańcucha pokarmowego polskich dróg publicznych.

*wymagany czujnik oświetlenia w sparowanym urządzeniu.

Aktywne filtry

Produkt został dodany do listy życzeń
Skontaktuj się z najbliższym sklepem, jeśli nie ma w nim Twojego produktu - sprowadzimy go dla Ciebie
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów