Uniwersalne belki dachowe do przewozu rowerów i nart (po zamontowaniu uchwytów). Pasują do każdego auta, wykorzystują mocne przyssawki, z których każda trzyma z siłą 110 kg. Wymiary belek: 125 x 18 x 14 cm. Pasują do każdego auta, szyna w belkach pozwala na montaż uchwytów rowerowych i narciarskich oraz kofra dachowego. Można je zastosować do przewozu dwóch rowerów lub jednego E-bike- tak jak na bagażniku PRO 2.
Maksymalne obciążenie bagażnika na dachu panoramicznym to 45kg natomiast bagażnik zamontowany na dachu metalowym można obciążyć do wartości 55kg. Tip: Sugerujemy aby przy montażu na belkach boxa dachowego, umieszczać w nim rzeczy, które mogły by w samochodzie zajmować stosunkowo najwięcej miejsca.

Najważniejsze informacje
 • Specjalne adaptery pozwalają na przewóz rowerów
 • można mocować boxy dachowe
 • można mocować uchwyty do transportu np: kajaków
 • aerodynamiczny profil belek
 • elastyczne przyssawki dostosowywują się do krzywizny dachu
 • Zgodnie z zaleceniami, maksymalna prędkość pojazdu transportującego box na bagażniku to około 130km/h. Maksymalne obciążenie bagażnika na dachu panoramicznym to 45kg natomiast bagażnik zamontowany na dachu metalowym można obciążyć do wartości 55kg. Tip: Sugerujemy aby przy montażu na belkach boxa dachowego, umieszczać w nim rzeczy, które mogły by w samochodzie zajmować stosunkowo najwięcej miejsca.

Belki dachowe TREEFROG Srebrne

2 390,00 zł
Brutto
CR-TQ00006
Ilość Produkt dostępny

Loading...
Darmowa dostawa od 200zł

Opcje dostawy:

 • Paczkomaty Inpost - 15 zł
 • Paczkomaty Inpost pobranie - 20 zł
 • Kurier DPD - 15 zł
 • Kurier DPD pobranie - 20 zł
 • Odbiór osobisty w dowolnym sklepie stacjonarnym - 0 zł

Darmowa dostawa

powyżej 200 zł

Wysyłka w 24h

zwykle szybciej, ale…

Opóźniona płatność

Kup teraz, zapłać do 30 dni

Zamów i odbierz

W wybranym sklepie

Uniwersalne belki dachowe do przewozu rowerów i nart (po zamontowaniu uchwytów). Pasują do każdego auta, wykorzystują mocne przyssawki, z których każda trzyma z siłą 110 kg. Wymiary belek: 125 x 18 x 14 cm. Tak łatwo zdejmowane belki pozwalają na stosowanie ich tylko wtedy, gdy jest taka konieczność. Elegancki kształt ostrza redukuje opory powietrza, obniżając spalanie paliwa w trakcie podróży, zmniejsza też odgłosy generowane przez same belki. Umiejscowienie kielichów ssących można dopasować do krzywizny dachu. Szyna w belkach pozwala na montaż uchwytów rowerowych i narciarskich. Bagażniki TreeFrog pasują do każdego auta, a ich założenie czy zdjęcie jest błyskawiczne i zajmuje zaledwie kilka minut.
Kolor główny
Czarny
WAGA [G]
8000
SZEROKOŚĆ [MM]
140
DŁUGOŚĆ [MM]
1250
WYSOKOŚĆ [MM]
180
POJEMNOŚĆ
maksymalne obciążenie 45 kg
Produkt został dodany do listy życzeń
Skontaktuj się z najbliższym sklepem, jeśli nie ma w nim Twojego produktu - sprowadzimy go dla Ciebie
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów