Nowy sklep Bike Atelier w Jeleniej Górze, zaprasza mistrzyni MTB!

Chcemy, żeby to był kompletny sklep, w którym każdy będzie mógł się poczuć swobodnie, w atmosferze fachowej opieki – mówi Marlena Droździok, która dzisiaj otwiera w Jeleniej Górze sklep rowerowy Bike Atelier. Utytułowana zawodniczka MTB będzie go współprowadzić, zapewniając wszechstronną pomoc i sprzęt rowerowy najlepszych marek. W pierwszym tygodniu po otwarciu przy zakupie roweru każdy otrzyma bon o wartości 100 zł.

 – Zapraszam wszystkich bez wyjątku! Tych, którzy na rowerach znają się od lat, oraz tych, którzy chcą po prostu wsiąść na rower. Postaramy się sprostać oczekiwaniom każdego z osobna – uśmiecha się Marlena Droździok, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w MTB XC, dwukrotna mistrzyni Polski w kategoriach młodzieżowych w MTB XC i wicemistrzyni Polski w maratonie MTB w elicie, która ma na swoim koncie także miejsca w pierwszej „10” Pucharu Świata MTB XC U23. Prowadzi również szkółkę kolarską. Już dzisiaj w Jeleniej Górze na ul. Złotniczej 14 wspólnie ze swoim narzeczonym Jędrzejem Borowskim otwiera profesjonalny sklep rowerowy Bike Atelier. To już 20. sklep tej sieci w Polsce, której znakiem rozpoznawczym jest dostępność produktów czołowych marek, a także profesjonalny serwis rowerowy i fachowa pomoc. W pierwszym tygodniu po otwarciu przy zakupie roweru każdy klient otrzyma bon o wartości 100 zł na kolejne zakupy.

– Otwieramy sklep, który spełnia najnowsze standardy, ma ponad 300 m2 powierzchni i może pomieścić całą gamę rowerów dostosowanych do potrzeb różnych użytkowników, ma także parking dla klientów. Jego lokalizacja jest nieprzypadkowa, okolice Karkonoszy oferują wiele możliwości i tras dla rowerzystów o różnym stopniu zaawansowania – mówi Jędrzej Borowski, który w jeleniogórskim sklepie wykorzysta wieloletnie doświadczenie zebrane w sklepie Bike Atelier w Lubaniu. Jak podkreśla, dużym atutem prowadzących sklep jest znajomość rowerów od podszewki. Sam jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego o profilu kolarskim w Świdnicy, ścigał się na szosie w elicie w Polsce i w Europie, na bieżąco śledzi rowerowe nowinki technologiczne.

– W sklepie w Lubaniu obsługiwaliśmy wielu klientów z Jeleniej Góry, stąd pomysł na ekspansję w tym kierunku. Cieszymy się, że sklep na Złotniczej 14 będą prowadzić właśnie Marlena i Jędrzej, którzy będą w stanie optymalnie dobrać rower do potrzeb klienta i zapewnić wiele fachowych porad – podkreśla Aleksander Zając, menedżer sieci profesjonalnych sklepów rowerowych Bike Atelier. Do odwiedzenia sklepu mogą zachęcić nie tylko osoby prowadzących, ale także sama marka Bike Atelier, która w różnych częściach w Polsce kojarzy się z godnymi zaufania produktami, fachowym serwisem rowerowym i wysokim poziomem obsługi. – Zapewniamy dostępność sprawdzonych produktów i możliwość pełnego wyposażenia na miejscu roweru i rowerzysty – mówi Aleksander Zając.

Znane marki, możliwość testowania

Wiodącą marką rowerów w sklepie Bike Atelier w Jeleniej Górze będzie Merida. W październiku br. jeden z czołowych producentów rowerów na świecie wprowadził w Polsce rozszerzoną gwarancję, co dodatkowo może zachęcić do znalezienia na Złotniczej 14 roweru Merida dla siebie. W sklepie będzie można kupić także solidne rowery M_Bike projektowane przez zespół Merida Polska oraz cenione rowery dziecięce Puky. Na klientów czekać będzie również bogaty wybór części, akcesoriów, ogumienia i odzieży rowerowej uznanych producentów. Należą do nich m.in. Shimano, Uvex, Maxxis, CST, Northwave, Sportful, Controltech, Bryton, Prologo, Elite, Sigma, Knog, Finish Line czy Topeak. Kto nie przygotował jeszcze świątecznych rowerowych prezentów, z pewnością będzie mógł się w nie zaopatrzyć w nowym sklepie Bike Atelier.

To nie wszystko, wkrótce w nowym sklepie Bike Atelier będzie można także sprawdzić wybrane produkty przed zakupem. – Pojawią się testowe rowery elektryczne i testowe siodełka Prologo, które będzie można dobrać na podstawie indywidualnych pomiarów w zaawansowanym systemie dopasowania MyOwn. Będą dostępne również testowe komputery rowerowe Bryton, a w niedalekiej przyszłości udostępnimy również trenażer. Zależy nam na tym, żeby klienci mogli przez zakupem zweryfikować działanie i jakość tych produktów – tłumaczy menedżer sieci Bike Atelier.

Porady Marleny i pyszna kawa

Złotnicza 14 może się stać ważnym adresem na rowerowej mapie Jeleniej Góry. – Sklep w moim wyobrażeniu będzie kompletny, tak aby sprostać oczekiwaniom każdego odwiedzającego nas klienta, niezależnie od tego, czy będzie to zaawansowany zawodnik startujący w zawodach, czy też po prostu początkujący adept dwóch kółek. Moim marzeniem jest zbudowanie sklepu, w którym każdy będzie mógł się poczuć swobodnie, w atmosferze fachowej opieki – mówi Marlena Droździok. W sklepie Bike Atelier wykorzysta nie tylko swoje bogate doświadczenie sportowe. Prowadzi również szkółkę kolarską Warsztacik Kolarstwa Górskiego, w której szkoli dzieci i dorosłych, jest certyfikowaną instruktorką kolarstwa, ukończyła również kurs trenera personalnego w National Sports College w Dublinie.

– Jako współprowadząca sklep będę się specjalizowała w rowerach górskich oraz dziecięcych, które są mi bardzo bliskie, a doświadczenie w obu tematach postaram się przełożyć na fachowe doradztwo. Jak wszyscy wiemy, miłość do dwóch kółek to jednak nie tylko sprzęt. Najważniejszy w tym wszystkim jest duch, każdy odwiedzający nas klient będzie mógł porozmawiać z nami o wszystkim, co z kolarstwem związane. Możemy udzielić porad dietetycznych dla sportowców, co jest moim hobby, doradzić w dziedzinie metodyki treningowej, ubioru na rower albo po prostu luźno porozmawiać przy pysznej kawie z naszego ekspresu, gorąco polecam! – zachęca Marlena Droździok.

Zapału pod dostatkiem

Utytułowana zawodniczka z dużym optymizmem podchodzi do nowych obowiązków. – Łączenie różnych aktywności będzie wymagało dobrej organizacji, ale wierzę, że wszystkiemu podołam. W ciągu dnia będę stawała na wysokości zadania względem obowiązków w sklepie, a po pracy bądź w okienku wolnej chwili postaram się zorganizować czas dla moich uczniów ze szkółki oraz na niezbędne treningi. Dobrze, że wyścigi są w niedziele, kiedy sklep będzie zamknięty, na nich „zrobię” formę – uśmiecha się.

W przyszłym sezonie, podobnie jak w poprzednich latach, Marlena Droździok zamierza startować głównie w maratonach MTB. – Liczę, że uda mi się wystartować w cyklu Bike Atelier MTB Maraton. Nie wykluczam też udziału w mojej koronnej dyscyplinie, czyli cross country. Nie nastawiam się na żaden start docelowy, ponieważ przy tak skompresowanym czasie i wielu obowiązkach trudno szczegółowo zaplanować przygotowania. Chcę dobrze kierować sklepem, rozwijać umiejętności swoich uczniów ze szkółki kolarskiej, a czy będę też rządzić w wyścigach, to się okaże – mówi. Zapału z pewnością jej nie brakuje, a o tym, jak radzi sobie w nowej roli, można się przekonać już od 18 grudnia w jeleniogórskim sklepie Bike Atelier na ul. Złotniczej 14.

***

Bike Atelier

ul. Złotnicza 14

58-500 Jelenia Góra

tel. + 48 791 597 077

e-mail: jeleniagora@bikeatelier.pl

Godziny otwarcia

  • poniedziałek 9.00-18.00
  • wtorek 9.00-18.00
  • środa 9.00-18.00
  • czwartek 9.00-18.00
  • piątek 9.00-18.00
  • sobota 9.00-14.00

Przejdź na podstronę sklepu.

Tags: sklep rowerowy Jelenia Góra bike atelier rowery Jelenia Góra Marlena Droździok rowery Merida Jelenia Góra
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt dostępny w sklepach
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów