IMOJE. Kup teraz, zapłać za 21 dni!

Dla miłośników robienia wygodnych zakupów online dodaliśmy nową możliwość płatności w naszym sklepie internetowym Bike Atelier, jaką jest IMOJE. 

Czym jest IMOJE?

IMOJE to nowa bramka płatnicza dzięki której możesz dokonać płatności do 21 dni po złożeniu zamówienia - bez rejestracji i podpisywania dokumentów. My jako sklep otrzymujemy płatność od razu, dzięki czemu realizacja zamówienia będzie szybka i sprawna. 

Jak działa odroczona płatność?

Przy płatności za zamówienie wystarczy kliknąć opcję “Twisto- Szybkie przelewy, BLIK i karty. Kup teraz i zapłać później z Twisto”. Opcja ta nie zawiera żadnych dodatkowych opłat. Twoje zamówienie jest przygotowywane, a ty możesz opłacić je w ciągu 21 dni. Wybierając tę metodę płatności masz więcej czasu na zapłatę, a zamówione przez ciebie produkty ze sklepu Bike Atelier będa w Twoim domu w ciągu paru dni roboczych.


BA_PŁATNOŚCI

Czy płatności IMOJE są bezpieczne?

Oczywiście. Płatności IMOJE są bezpieczne tak samo jak korzystanie z banku online. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS.

Korzystanie z IMOJE jest łatwe, szybkie i przyjemne. Przy najbliższych zakupach w sklepie internetowym Bike Atelier zachęcamy do sprawdzenia tej metody płatności.

Tags: IMOJE Twisto płatności online bike atelier sklep internetowy
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt dostępny w sklepach
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów