Otwarcie nowego sklepu - Bike Atelier Warszawa!

Już w najbliższą sobotę, 31 lipca, otwieramy nowy sklep Bike Atelier w Warszawie. Znajdziecie go na ul. Kolistej 9 (Warszawa Zacisze). To już nasz 21 punkt na mapie Polski! Warto go odwiedzić nie tylko ze względu na produkty najlepszych rowerowych marek, ale również dla fachowej wiedzy zbieranej przez właściciela sklepu Roberta Zalewskiego, przez wiele lat.

W sklepie można zakupić produkty takich firm jak Merida, M-bike, Maxxis czy Prologo. Znajdziemy tam sprzęt z każdej grupy - od rowerów górskich i szosowych, przez gravele czy trekkingi, aż po rowery miejskie, crossowe czy dziecięce. Nie zabraknie również wszelakich akcesoriów rowerowych czy odzieży. W razie potrzeby części rowerowe także są dostępne na miejscu.

Nowy punkt ma prawie 400m2 ekspozycji i dedykowane miejsca parkingowe przed sklepem. Prowadzący go Robert Zalewski związany jest z Bike Atelier już od wielu lat, a z rowerami ma styczność od dziecka. 

Fachową pomoc uzyskacie zarówno dzięki wiedzy Roberta jak i pracowników sklepu. Zespół pracujący w Bike Atelier to ludzie aktywnie uprawiający kolarstwo, więc doskonale wiedzą co potrzebuje początkujący czy zaawansowany rowerzysta. Pomogą oni w prawidłowym dostosowaniu roweru do jazdy czy dobraniu odpowiednich akcesoriów.

Posłuchajcie jakie plany i marzenia dotyczące sklepu ma jego właściciel - Robert:

BikeAtelier: - Jaki będzie lokalizacja nowego sklepu?
Robert Zalewski: - Sklep będzie się znajdował na ulicy Kolistej 9 w dzielnicy Warszawa-Zacisze.

BA: - Jaką powierzchnię będzie miał sklep?
Robert: - Będzie to prawie 400m2 ekspozycji.

BA: - Jakie ważniejsze marki będą tam dostępne? Wiemy, że różnie bywa z dostępnością akcesoriów i rowerów, którymi handluje cała sieć Bike Atelier.
Robert: Z rowerów będziemy mieli głównie Meridę oraz Mbike'i, a jeśli chodzi o akcesoria to wszystko z klasycznej oferty Bike Atelier, czyli przykładowo bagażniki Treefroga, płyny Bike on Wax czy Finish Line, ale także opony CST oraz Maxxis, odzież Sportfula, itd.

BA: - To będzie dwudziesty pierwszy sklep tej sieci - jak wyobrażasz sobie ten sklep? Jakie będą jego najmocniejsze strony, czym będzie przyciągał, dlaczego warto go będzie odwiedzić?
Robert: - Na pewno będziemy stawiać na dużą dostępność rowerów i akcesoriów "od ręki" oraz to, czego tutaj - w Warszawie - bardzo brakuje, czyli bezproblemowy parking przed sklepem.

BA: - Na jakie porady pracowników będą mogli liczyć klienci sklepu?
Robert: - Najważniejsze będzie u nas indywidualne podejście - każdy otrzyma u nas pomoc. Prawidłowy dobór roweru do potrzeb klienta przez pracowników aktywnie uprawiających kolarstwo czy pomoc w doborze ubiorów i akcesoriów to podstawy, na których będziemy bazować.

BA: - Kogo zachęciłbyś do odwiedzenia nowego sklepu?
Robert: - Każdego kto jeździ na rowerze oraz każdego kto chce zacząć wspaniałą przygodę na dwóch kółkach.

BA: - Teraz może coś bardziej z Twojej prywatnej strony - uważamy, że dobrze jakby ludzie bliżej Cię poznali, ponieważ to może ich trochę zbliżyć do sklepu - jak rozpoczęła się Twoja przygoda z rowerem?
Robert: - Moja rowerowa przygoda zaczęła się dzięki mojemu chrzestnemu, który był reprezentantem Polski na igrzyskach w Moskwie. Leżąc w szpitalu pod koniec szkoły podstawowej dostałem od niego rower oraz strój kolarski. Jak już mogłem jeździć zacząłem treningi w okolicznym klubie i tak to leciało, aż do 1997 roku, w którym to razem z rodzicami otworzyłem sklep w Warszawie, a kolarstwo zostało ze mną do dnia dzisiejszego.

BA: - Opowiedz nam trochę o twoim powiązaniu z Bike Atelier i Meridą?
Robert: - Rowery Merida sprzedaję od 1999 roku. W pewnym momencie, powstał pomysł dołączenia do sieci Bike Atelier, aby móc oferować klientom jeszcze więcej i lepiej. Niestety poprzednia lokalizacja (także w Warszawie - przyp. red.) po dwóch sezonach okazała się za mała i zaczęliśmy poszukiwania nowej lepszej siedziby, do której zapraszamy już od 31 lipca!

BA: Dziękujemy za rozmowę i w imieniu naszym oraz Roberta serdecznie zapraszamy wszystkich do nowej placówki sieci Bike Atelier! Otwarcie już w sobotę 31 lipca!

DANE ADRESOWE:

03-664 Warszawa
ul. Kolista 9
woj. mazowieckie

Tel. + 48 790 315 319
E-mail: warszawa@bikeatelier.pl

DMS: N: 89° 59' 58.13" E: 21° 56' 22.7"
GPS: N 50° 04.30874' E 18° 69.57084'
WGS84 (google maps): 52.287697 21.061549

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 11.00-19.00 
  • wtorek 11.00-19.00 
  • środa 11.00-19.00 
  • czwartek 11.00-19.00
  • piątek 11.00-19.00
  • sobota 11.00-15.00
Tags: warszawa nowy sklep otwarcie 31 lipca 2021 bike atelier sklep rowerowy rowery Merida
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt dostępny w sklepach
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów