Trenażer może być twoim przyjacielem

TRENAŻERY

 Trenażery to małe, sprytne urządzenie które pozwoli ci cieszyć się wrażeniami z jazdy bez wychodzenia z domu. Nieważne czy deszcz, śnieg czy mróz – w środku zawsze jest ciepło. Nie pozwól żeby przez te długie, ciemne, zimowe dni twoja forma spadła. Bądź gotowy na wiosnę i wejdź w nowy sezon w szczytowej formie!

  Nic tak nie motywuje do zmian jak początek Nowego Roku. To dobry moment żeby pomyśleć jakie cele zamierzasz zrealizować w 2022. Chcesz wygrać wyścig? A może wolisz ścigać się z samym sobą i pobić swój życiowy rekord? .  Jakiekolwiek wyzwanie sobie postawiłeś – nic prostszego! Postaw trenażer, zamontuj rower i do przodu. Realizacja postanowień noworocznych nigdy nie była tak realna. My w Ciebie wierzymy. :)

Dlaczego warto

  Zima to czas kiedy nasza forma spada jak kurs złotego, chęci odchodzą jak Twoja była, a jedyne o czym marzysz przez cały dzień to żeby zalegnąć w śpiulkolocie z kubkiem gorącej herbatki. Nie daj się zimie! Trening uwalnia endorfiny, poprawia pracę układu oddechowego, zapobiega stagnacji i prokrastynacji.

  Regularny wysiłek fizyczny sprawi, że za 3 miesiące kiedy wyjdzie słońce i wróci Twoja naturalna chęć do życia podziękujesz sobie za te kilkanaście tygodni ruchu. 

Przygotowanie trenażera

  Postaw trenażer w wygodnym dla Ciebie miejscu, zadbaj o odpowiednią wentylację i wolne miejsce obok aby bezpiecznie zejść z roweru (i tak wiemy, że postawisz go przed telewizorem, żeby trenować w ciepełku oglądając nowy sezon ulubionego serialu, ale musieliśmy Cię o tym poinformować – przepisy BHP)

  Pamiętaj o macie. Zapobiegniesz powstaniu ewentualnych uszkodzeń na podłodze. Przy okazji, dzięki izolacji akustycznej nie będziesz przeszkadzał reszcie domowników. 

  Do pobicia rekordu potrzebujesz dobrych narzędzi które pomogą ci w określeniu formy, celu i ogarną program treningowy. Nie musisz robić wszystkiego sam, zaufaj marce Bryton i podłącz komputer rowerowy. Najlepszy będzie taki który zapisze Twój czas, wykona pomiar tętna, zmierzy dystans oraz ilość spalonych kalorii. Komputer zapamięta również Twoje treningi, dzięki czemu będziesz na bieżąco z własnym progresem co świetnie zwiększa motywację (wiemy z doświadczenia).

 Jeśli potrzebujesz większych wrażeń i intensywniejszego treningu pomyśl o przystawce CLIMB. Odwzorowuje realne zmiany nachylenia terenu dostarczając wrażeń treningu górskiego w zaciszu własnego domu. 

  Dodatkową zachętą do skorzystania z trenażera i urozmaicenia jazdy w domu są popularne aplikacje takie jak Zwift czy Rouvy, dzięki którym można na różne sposoby dołączyć do wirtualnej rywalizacji i wygrać z nudą kojarzoną jeszcze niedawno z trenażerami.

  Teraz już nie masz wymówki, zima upłynie pod znakiem regularnych treningów i przygotowań do sezonu. Podziękujesz sobie za to wjeżdżając w pierwszy dzień wiosny bez zadyszki.

Trenażery możesz znaleźć tutaj: https://www.bikeatelier.pl/132-trenazery
Produkty marki Bryton znajdziesz tutaj: https://www.bikeatelier.pl/brand/5-bryton 

  Do zobaczenia na trasie!

Napisała - Małgorzata Wójcikiewicz

Tags: trenazery zimowy trening zima bryton
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt dostępny w sklepach
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów