Nowy punkt na mapie BA - Głogów!

   Cały czas otwieramy nowe sklepy abyście mieli blisko siebie codziennie świetną ofertę. Chcąc zapewnić Wam najwyższą jakość usług i produktów dokładamy wszelkich starań, żeby każdy z naszych sklepów był idealnie przygotowany dla Was.

   Nie inaczej jest w naszym nowym punkcie w Głogowie. To już dwudziesty drugi sklep na naszej BikeAtelierowej mapie. Znajdziecie tam pełny asortyment naszych produktów - rowery męskie, damskie i dziecięce w szerokiej rozmiarówce. Uzupełnisz tutaj swój sprzęt o niezbędne akcesoria – liczniki i nawigacje, koszyki i bidony. Zadbasz o komfort na trasie z odpowiednią odzieżą i obuwiem a najmłodsi wybiorą dla siebie dziecięce kaski, dzwonki i inne dodatki.

    Nieważne co przydarzy się na trasie – mamy ogromny wybór części rowerowych i wyszkolonych pracowników, którzy zadbają o sprawną wymianę uszkodzonego elementu. Serwis oferuje szereg usług, dzięki którym Twój sprzęt będzie zawsze pozostawał w najlepszej kondycji. Wyszkolony personel zadba o wybór roweru, dopasowanie idealnego modelu zapewnia usługa bikefittingu, niezależnie do tego czy kupujesz go u nas, czy przyjedziesz ze swoim jednośladem. Tutaj wypróbujesz nawigacje marki Bryton, spróbujesz jak to jest pedałować na trenażerze, a każdy problem zostanie zdiagnozowany z pomocą naszych serwisantów i najnowszego sprzętu.

    Zapraszamy na zakupy!Tags: sklep rowerowy nowy sklep otwarcie sklepu rowerowego sklep w głogowie
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt dostępny w sklepach
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów