AEROE - nowy wymiar bikepackingu

    Niezależnie od tego, czy wozisz bidon, czy dwuosobowy namiot, wierzymy, że podróżowanie na rowerze powinno być równie łatwe, jak, no cóż… jazda na rowerze.

     Aeore projektuje od ponad 12 lat – odkąd wynaleźli oryginalny bagażnik rowerowy „quick-mount-release” (pierwotnie bagażnik Freeload, znany obecnie jako „Tour Rack” sprzedawany przez Thule ). Przez lata pracowali nad znalezieniem najłatwiejszego, najbardziej funkcjonalnego sposobu podróżowania. Wykorzystali swoje doświadczenie w branży i stworzyli najbardziej innowacyjną i ekscytującą gamę akcesoriów rowerowych. Ich najnowszy produkt – opatentowany tylny bagażnik w kształcie pająka – został niedawno wybrany finalistą najlepszych akcesoriów rowerowych na świecie podczas prestiżowych światowych nagród EuroBike.

       Najnowsza oferta Aeroe to prosty i bezpieczny sposób na przenoszenie dowolnej torby lub namiotu. Bagażnik z mechanizmem szybkiego montażu można szybko zamontować na wspornikach siodełka niemal każdego modelu, od rowerów górskich z pełnym zawieszeniem po rowery szutrowe i dojazdowe oraz rowery elektryczne. Użytkownicy mogą następnie szybko go założyć lub zdjąć - lub w razie potrzeby przekładać go między rowerami. Stojak jest wyposażony w jedną kołyskę, która ma wbudowane paski, które utrzymują torbę na miejscu. Dodatkowe kołyski można dodać po bokach bagażnika, w zależności od tego, ile sprzętu musisz zabrać. Kołyski można obracać o 180 stopni, aby dopasować się do regulowanej sztycy i w łatwy sposób zaspokoić potrzeby przenoszenia sprzętu.

      Aeroe jest dla każdego roweru – aby wydobyć to, co najlepsze z każdej jazdy. Produkty są zarówno wytrzymałe, jak i lekkie – dzięki temu, że zostały zaprojektowane, przetestowane i sprawdzone w Nowej Zelandii, gdzie niektóre z najbardziej ekscytujących i wymagających warunków mogą zadziwić najbardziej odważnego rowerzystę. Niezależnie od tego, czy jeździsz rowerem przez miasta czy przez trudne górskie tereny — Aeroe jest przeznaczony dla każdego użytkownika, każdego roweru i każdej przygody.

     Historia marki jest prosta - bracia Mike i Paddy Maguire mają misję, aby transportowanie sprzętu podczas jazdy na rowerze było łatwe i przyjemne. Zainspirowani przez swojego ojca Pata, pioniera w branży, który w równym stopniu kochał wynalazki i jazdę, duet jest zaangażowany w nieustanne dążenie do uczynienia bikepackingu i turystyki bardziej dostępnymi dla każdego. Jako byli zawodowi gracze rugby z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży rowerowej, projektowaniu i biznesie, ściśle współpracują z guru bikepackingu i głównym ekspertem inżynieryjnym Philem Gallagherem.

  „W Aeroe mamy misję, aby uczynić przygodę z rowerem łatwiejszą i bardziej dostępną dla większej liczby osób. Widzieć, jak Aeroe pomaga ludziom korzystać z roweru łatwiej i używać sprzętu w sposób, dla którego został zaprojektowany, jest niesamowicie satysfakcjonujące.... Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy Cię na trasie!" - Bracia Maquire

Produkty marki Aeroe znajdziesz tutaj: https://www.bikeatelier.pl/brand/92-aeroe

  

Tags: nowa marka aeroe bagażnik rowerowy sakwy rowerowe premiera
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt dostępny w sklepach
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów