Cebuladeal w Bike Atelier!

Chroń głowę i portfel - kup dowolny rower i odbierz kask B-Skin za 1zł! Słownie jeden polski złoty - słowo! Bądź na to gotowy - zobacz naszą ofertę z wybranej kategorii i wybierz kask dla siebie. Daj nam znać w komentarzu do zamówienia jaki model i rozmiar wybierasz, my ogarniemy resztę.

Szanujemy cebulactwo. Dopóki nie jesteś Januszem w skarpetach i sandałach pomykającym bez koszulki po centrum miasta z siatką z Biedry wykłócając się o 50 groszy rabatu na gofra - witamy w teamie "Rozsądna cebula". Inflacja szaleje, węgiel drożeje a kask w BA tanieje - taka magia! Możesz oszczędzić nawet 128zł - to skromny obiad w knajpie nad polskim morzem! Ewentualnie bilet na PKP do Radomia. Ewentualnie wolne środki na nowe ciuchy rowerowe :D

A jeśli nie planujesz zakupu nowego roweru - skorzystaj z 15% rabatu na wszystkie  kaski i okulary w naszym sklepie. Wybierz w koszyku kod CEBULADEAL15 i poczuj się jak prawdziwy Janusz.

Oferta "Kask za 1zł" obowiązuje tylko 22 lipca 2022 roku. Warunkiem skorzystania z oferty jest zamówienie dowolnego roweru. Promocja obowiązuje tylko na kaski marki B-Skin.

Oferta "-15% na wszystkie kaski i okulary" obowiązuje w dniach 22-24.07.2022. Obejmuje produkty powyżej 100zł z kategorii -15% na kaski i okulary

Tags: promocja akcja promocyjna rabat cebula kaski
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt dostępny w sklepach
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów