Wkręć się w konkurs ELITE

.

Nie zawsze chodzi o to, żeby gdzieś dojechać. Czasami chodzi o to, żeby wygrywać!
Odkryj trenażer ELITE i wygrywaj ekstra nagrody!

.

Odkryj możliwości , które dają trenażery ELITE i wykorzystaj nadchodzące miesiące, aby w zaciszu własnego domu zadbać o kondycję i dobre samopoczucie przed kolejnym sezonem rowerowym! Ćwicz w pojedynkę lub podłącz swój trenażer do aplikacji treningowej i spróbuj emocjonującej, wirtualnej rywalizacji z innymi miłośnikami kolarstwa!

.

Marka ELITE to najwyższej klasy trenażery udoskonalane przez lata we współpracy z topowymi kolarzami na świecie. Gwarantuj to najbardziej zróżnicowaną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości użytkownika, również finansowych. Gwarancją satysfakcji z treningu jest wyjątkowy włoski design, najwyższa jakość wykonania oraz kompatybilność z większością rowerów dostępnych na polskim rynku. 

.

ELITE to najlepszy wybór, dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, kondycję fizyczną oraz dobre samopoczucie bez wychodzenia z domu.

.

Dla początkujących idealny będzie DIRETO XR-T, który umożliwi Ci trening w najprostszy i najszybszy możliwy sposób.

.

Dla ambitnych kolarzy - wybierz trenażer SUITO . Mocny i kompaktowy model zaprojektowany tak, aby oferować dokładne, realistyczne i przyjemne wrażenia z jazdy.

.

Dla najbardziej wymagających - TURNO MISURO razem z 12miesięczną subskrypcją My E-Training pozwalającą na analizę danych, łączność z mediami społecznościowymi.

.

Teraz masz dodatkową motywację do treningu, bo możesz wygrać 5000zł!

.

Wystarczy, że:
Kupisz trenażer - zobacz nasze nowe ceny  KLIK
Zarejestrujesz zakup na www.konkurs-elite.pl
Opiszesz swój rowerowy cel. Tutaj liczy się Twoja inwencja twórcza. Chcesz pobić swój własny rekord? Utrzymać formę przez zimę? Ścigać się z innymi? Zabić jesienną nudę? Bezkarnie wcinać świąteczne łakocie popijając pumpkin spice latte?A może, po prostu, skończyć maraton swojego ulubionego serialu bez wyrzutów sumienia, że całą jesień przesiedziałeś na kanapie?
.
Do wygrania 3x5000zł aka środki na nowy rower, do wydania w naszym sklepie oraz 20 zestawów akcesoriów rowerowych.

.

Powodzenia i do zobaczenia na trasie!

.

.

.

Tags: elite konkurs trenażer promocja
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt dostępny w sklepach
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów