Rowerowe postanowienia noworoczne

.

Postanowienia noworoczne 2023 - tym razem na pewno się uda!

.

Bo masz nas :D A my potrzebne narzędzia, żeby Ci w tym pomóc. Nawet jeśli nadal wisi nad Tobą lista założeń z 2015 - co z tego, nigdy nie jest za późno, żeby zacząć.

.

1. Nie będę chodził pieszo nadaremno
Forma sama się nie zrobi a pogoda, lub jej brak nie jest już wymówką. Leje i wieje? Trenażer i dobry serial czekają.

.

.
Styczeń rozpieszcza pogodą? Jeszcze lepiej! Wskakuj na rower i w drogę. Tylko ubierz się odpowiednio. Styczniowe słońce potrafi być zdradliwe a odmrożone palce to nic przyjemnego. W odzieży zimowej ENDURA nie ma sobie równych.

.

.

2. Zadbam o swój sprzęt
Ile razy obiecywałeś sobie, że jak tylko skończy się sezon Twoja maszyna dostanie od Ciebie w prezencie najlepsze SPA dostępne na rynku?
No właśnie. Uprzejmie przypominamy, że kto smaruje ten jedzie a kto pamięta o dobrym serwisie jedzie zdecydowanie szybciej. I bezpieczniej. Znajdź serwis BA najbliżej siebie i zostaw swój rower w najlepszych rękach.

.

.

3. Przestanę narzekać na pieszych, kierowców, pogodę, stan/brak ścieżek rowerowych - niepotrzebne skreślić
Przestań narzekać i odkryj nowe ścieżki.Spróbuj czegoś nowego i wybierz się w nieznane. Na dobrą drogę sprowadzi cię BRYTON.
Znajdzie najlepszą trasę, zaprowadzi do celu. Pamiętaj o regularnych aktualizacjach i miej pewność, że ominą Cię nieprzyjemne niespodzianki na trasie.

.

.

4. Zacznę się ścigać z innymi
Śledź kalendarz Bike Atelier Maraton na ten rok. BAM to mnóstwo wyścigów o różnych dystansach i poziomie trudności. Wybierz jeden wyścig, na dystansie, który wiesz, że jest w Twoim zasięgu i postaraj się do niego przygotować najlepiej jak potrafisz. Zapisz się i opłać startowe już teraz – będzie nie tylko taniej, ale też trudniej będzie Ci później zrezygnować. 

.

.
5. Zwiększę swoje bezpieczeństwo na drodze
Wymówki typu "wychodzę tylko na sekundę", "podjadę tylko do sklepu", "pod kaskiem mi za ciepło", "odblaski wystarczą" - raz na zawsze powinny zniknąć z Twojego słownika. Dobre oświetlenie roweru jest wymagane prawnie a mandaty są zdecydowanie droższe niż zestaw nowych lampek w naszych sklepach

.

.

Wiesz, że każde uszkodzenie Twojego kasku zdecydowanie zmniejsza jego skuteczność w razie wypadku? Zrób rachunek sumienia i zastanów się, czy to nie najwyższa pora na zakup nowego

.

.

6. Zacznę wozić ze sobą zestaw naprawczy
Już kilka razy łapałeś gumę daleko od domu i dalej nie wozisz ze sobą zapasowej dętki lub łatek, oraz pompki? Czas najwyższy by wyciągnąć wnioski z tego błędu i zaopatrzyć się w małą torbę pod siodełko, wyposażoną w zestaw naprawczy i niezbędne narzędzia.

.

.

.

Mamy nadzieję, że z naszą pomocą realizacja noworocznych postanowień pójdzie Ci zdecydowanie lepiej niż tych z 2015.  Ale kto by to liczył - na pewno nie my!

Do zobaczenia na trasie!

.

.

.

.

Tags: postanowienia noworoczne rowery
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt dostępny w sklepach
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów