Raty 0% na rowery - co wybrać?

Już od dziś akcja 3-10 rat 0% na wszystkie rowery dostępne w naszym sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych!

Wybieraj spośród dziesiątek dostępnych modeli

.

Dla eleganckich mieszczuchów

.

.

Na długich wyprawach, szybkich przejażdżkach czy w drodze do pracy możesz polegać na Meridzie Freeway. To niezwykle wszechstronny rower trekkingowy. Ma mocną i sztywną aluminiową ramę, której geometria jest odpowiednia nie tylko na długie dystanse, dając szybkość, efektywność i wygodę. Dzięki obniżonemu przekrokowi łatwo wsiądziesz na rower i zejdziesz z niego. Zarówno podczas długich wypraw, jak i codziennych dojazdów do pracy możesz polegać na bogatym wyposażeniu roweru gwarantującym wygodną jazdę.

.

Dla lubiących wyzwania

.

.
Wjeżdżaj śmiało w teren z aluminiowym hardtailem M_Bike Big 29 15-D! To solidny rower górski z kołami 29” i mocną aluminiową ramą o komfortowej geometrii. Sprawdzi się w łatwiejszym terenie i zachęci do stawiania sobie coraz większych wyzwań.

.

Dla poszukujących najlepszych rozwiązań

.

.

Wsiądź na rower inspirowany maszynami mistrzów i walcz o własne mistrzostwo! Big.Nine od lat wyznacza standardy w świecie hardtaili. Zwycięzca niezliczonych branżowych testów i najważniejszych wyścigów na świecie, sukcesy odnosiły na nim takie legendy jak Gunn-Rita Dahle Flesjaa i Jose Antonio Hermida. Big.Nine 500 Lite to hardtail z najbardziej zaawansowaną technologicznie lekką aluminiową ramą Lite w standardzie Boost, o sportowej geometrii, inspirowany karbonowymi Big.Nine’ami.

.

Dla leniwych trekkingowców

.

.

Elektryczny rower trekkingowy z bardzo dynamicznym i nowoczesnym silnikiem Bafang sprawi, że wyprawy z nim staną się wycieczkami, a codzienne trasy pokonasz z większą łatwością. Turystyczny e-bike zapewni Ci elektryczne wspomaganie zarówno w mieście, jak i w terenie. Nie musisz już być w życiowej formie, żeby czerpać z życia więcej niż dotychczas.

.

Dla eleganckich gravelowców

.

.

Nadjeżdża nowy rower gravelowy – M_Bike GRV 100! Nie ograniczaj z nim swojej wyobraźni i poczuj wolność na wielu trasach. M_Bike GRV 100 to rower na wyprawy i treningi, na szosę, w teren i różne nawierzchnie. Pokonaj z nim rutynę!

.

Dla wielbicieli mocnych wrażeń

.

.

Elektryczne wspomaganie sprawi, że dasz radę nawet na najtrudniejszych trasach. Pokonaj nierówności terenu i własne ograniczenia z elektrycznych full'em. Wyposażenie eOne-Sixty 500 będzie Cię wspierać na wielu trasach. Poczuj jego moc!

.

Dla wielbicieli bikepackingu

.

 

.

Rower do bikepackingu i do trenowania, na szosę, w teren i różne nawierzchnie, jeden do wszystkiego. Z Sileksem każda droga będzie Twoja!

.

.

.

Tags: rowery raty 0% promocja
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt dostępny w sklepach
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów