Jak wygląda kwestia dostawy rowerów w sklepie internetowym Bike Atelier?
Opcja "Dostawa do 30km od sklepu stacjonarnego Bike Atelier" dotyczy tylko rowerów wraz z akcesoriami, jeśli jednak chcesz, by zostały dowiezione Ci same akcesoria - przed wybraniem tego sposobu płatności skontaktuj się z nami.

W sklepie internetowym Bike Atelier możesz zamówić każdy rower z odbiorem w dowolnym salonie naszej sieci - w całej Polsce mamy aż 22 placówki stacjonarne! Zajmuje to około 3-5 dni roboczych. Rower jest sprawdzony, skompletowany i gotowy do jazdy!
Rowery marek takich jak Orbea, NS Bikes, PUKY, Cube, Cannondale, Rondo, Mongoose, Maxim możesz także zamówić z dostawą kurierem. Ale wciąż rekomendujemy odbiór w sklepie, z powodu możliwości odpowiedniego przygotowania tego roweru :)

Rowerów marki MERIDA oraz M_BIKE nie wysyłamy kurierem.

Dowóz rowerów do klienta? Dlaczego nie!
Jeśli mieszkasz w promieniu maksymalnie 30 km od jednego z naszych sklepów stacjonarnych - zastanów się nad możliwością dostawy roweru pod drzwi przez naszych pracowników.

Koszt usługi to 50 zł, płatne w momencie dostawy roweru. Rower dostarczymy w dogodnym dla Ciebie terminie - złożony i wyregulowany.

Jeśli chcesz mieć rower dostarczony do domu, a mieszkasz w większej odległości od naszych sklepów, skontaktuj się z najbliższym sklepem Bike Atelier i umów się na termin i koszt dowozu.

Lista sklepów biorących udział w akcji: Bełchatów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Jelenia Góra, Kartuzy, Katowice, Lubań, Nowy Sącz, Olkusz, Tychy, Warszawa, Żory, Głogów.

Twojego sklepu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami! Zobaczymy co da się zrobić :)

Produkt został dodany do listy życzeń
Skontaktuj się z najbliższym sklepem, jeśli nie ma w nim Twojego produktu - sprowadzimy go dla Ciebie
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów