Powrót do szkoły za 3...2...1...

.

Wjedź w nowy rok szkolny jak chcesz! Grzecznie? Punktualnie? Z przytupem? My twierdzimy, że zawsze warto być sobą.
Lato się jeszcze nie kończy, nadal będzie czas na popołudniowe ustawki. Ruch na powietrzu sprzyja nauce, poprawia koncentrację i pamięć. Sprawdzone info: nasza ekipa skończyła wszystkie szkoły z czerwonym paskiem. Czasami na świadectwie. Czasami nie ;P Ale jedno jest pewne: świetnie się w międzyczasie bawiliśmy!

.

Tak wychodziliśmy ze szkoły w 92'. True story.

.

Chcesz wyrazić siebie, spuścić trochę pary, dobrze się bawić? Świetnie! Marce MONGOOSE przyświeca ten sam cel. Zrodzona w garażu firma ma w swojej ofercie BMXy dla każdego. Na każdym poziomie zaawansowania. Zaczęło się od dobrej zabawy, skończyło na marce rozpoznawalnej na całym świecie. Świetny przykład tego, jak pasja może przerodzić się w poważny biznes. Następnym razem jak mama będzie marudzić, że znowu idziesz na rower, opowiedz jej tą historię.

.

.

Trzy rzeczy o których musisz pamiętać zaczynając przygodę z BMX:

.

Kask
Zawsze! Jazda bez kasku jest lamerska. Nieważne, jak boomersko to brzmi: Załóż kask, nie bądź lamusem. Ani warzywem.

.

Dobre podstawy
BMX to wymagająca forma kolarstwa. Nauczyciel WFu pewnie Ci powie: "gdyby nie kontuzja w 89' to też bym tak umiał", ale nasz Jasiek z marketingu też tak mówił. Do dziś kuleje na lewą nogę. Żadne zajęcia sportowe w polskiej szkole nie przygotują Cię do wysiłku jakim jest BMX.

.

Dobry sprzęt
Nie, rower z komunii się nie nada. Mocna stalowa rama to podstawa. Sportowa geometria, mocne koła, zwrotna kierownica, dodaj to razem do siebie i masz przepis na najlepszego BMXa na świecie. Kolejny dobry przykład, że szkoła jednak się na coś przydaje. Mama chce, żebyś był inżynierem? Świetnie, nie musisz budować mostów. Możesz projektować ramy!

.

.

Zainspirowaliśmy Cię? Może właśnie marzysz o przyszłości zawodowego sportowca, może opcja inżyniera bardziej do ciebie trafiła a może, po prostu, wystarczy Ci dobra zabawa po szkole z ziomeczkami.
Cokolwiek to jest - powodzenia w nowym roku szkolnym! My to przetrwaliśmy, Ty też dasz radę!
I zobacz, gdzie teraz jesteśmy! Rowery to nasz praca i nasza pasja.
Do zobaczenia na trasie!

.

.

.

Tags: szkoła początek roku rowery bmx
Produkt został dodany do listy życzeń
Skontaktuj się z najbliższym sklepem, jeśli nie ma w nim Twojego produktu - sprowadzimy go dla Ciebie
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów