MERIDA SILEX - Najgorętsza premiera tego roku!

.

Teraz wszystkie gravelowe serduszka zabiją mocniej. Silex, model 2024 już jest! I to jaki!

.

.

Nowoczesny, elegancki i jeszcze lepiej dostosowany do jazdy w terenie. Geometria inspirowana MTB połączona z szosową kierownicą sprawia, że ten SILEX jak żaden inny gravel powala na odkrywanie nowych ścieżek, niezależnie do warunków. Model 2024 otrzymał również większy prześwit na opony i bardziej płaską główkę ramy. Łącząc te wszystkie cechy otrzymaliśmy komfortowy i opanowany gravel, którym wjedziesz wszędzie, niezależnie od nawierzchni czy nachylenia. Wszystko to osiągnęliśmy, zachowując możliwość jazdy z napędami 1x i 2x oraz montażu błotników, bagażnika i dostosowania roweru do bikepackingu.

.

.

SILEX nie jest dedykowany tylko tym, którym marzą się przygody na odludziu - sakwy założysz na codzienne zakupy, możliwość zamontowania błotników gwarantuje ci komfortowe dojazdy do pracy. Swoje robi  również bardziej wyprostowana i zrelaksowana pozycja jazdy.
Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie zabrać go ze sobą na gravelowy wyścig. Jednym słowem - SILEX może być Twoim jedynym rowerem bez większych ograniczeń. Dojazdy do pracy, weekendowy oddech na łonie natury, ucieczka w Bieszczady - wybierz co chcesz i jedź przed siebie.
Nie bez powodu SILEX kojarzony jest z hasłem "Jeden do wszystkiego".

.

.
Czy SILEX będzie Twoim najszybszym rowerem? Nie, ale na pewno najbardziej wygodnym i wytrzymałym. Udało nam się zwiększyć jego możliwości terenowe bez starty dla wszechstronności czy pewności prowadzenia. Niezależnie od tego, jak go wykorzystasz, SILEX zachwyci Cię imponującym prowadzeniem, wyjątkowym komfortem i opanowaniem, nie zapominając o wielkiej frajdzie z jazdy.

.

.

Podsmowując, nowy SILEX zachował wszystkie cechy, które sprawiły, że jego oryginalna wersja odniosła ogromny sukces jednocześnie poprawiając prowadzenie, komfort, wygląd, integrację przewodów oraz zdolności terenowe. Doskonale zdawaliśmy sobie jednak sprawę z maksymy „jeśli coś nie jest zepsute, nie naprawiaj tego”. Pozycja do jazdy jest więc niemal identyczna jak w poprzednim rowerze, zachowuje koncepcję geometrii inspirowanej rowerami górskimi z wysokim przodem, krótkim mostkiem i stromym kątem podsiodłowym dla zwiększenia komfortu i poprawy właściwości terenowych.

.

.
Nowy Silex będzie dostępny w całej sieci sklepów stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.
Będziemy informować na bieżąco o dostępności modelu.
Do zobaczenia na trasie!

.

.

.

Tags: silex premiera 2024 nowości
Produkt został dodany do listy życzeń
Skontaktuj się z najbliższym sklepem, jeśli nie ma w nim Twojego produktu - sprowadzimy go dla Ciebie
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów