Sklep internetowy:

Tel. +48 668 479 218
E-mail: sklep@bikeatelier.pl

JEDZIESZ Z DOSTAWĄ?
ZADZWOŃ: +48668436333

 

Sklepy stacjonarne:

Bełchatów

Tel. +48 504 893 654, e-mail: belchatow@bikeatelier.pl

Częstochowa Pułaskiego

Tel. +48 533 395 558, e-mail: czestochowa.pulaskiego@bikeatelier.pl

Częstochowa Wolności

Tel. +48 793 610 430, e-mail: czestochowa@bikeatelier.pl

Dąbrowa Górnicza

Tel. sklep +48 604 066 784, tel. serwis +48 799 030 740, 
e-mail: dabrowa@bikeatelier.pl

Gliwice

Tel. sklep +48 32 389 10 38, tel. serwis +48 792 474 290, 
e-mail: gliwice@bikeatelier.pl

Jelenia Góra

Tel. +48 791 597 077, e-mail: jeleniagora@bikeatelier.pl

Kartuzy

Tel. +48 58 685 32 92, e-mail: kartuzy@bikeatelier.pl

Katowice

Tel. +48 32 259 92 28, e-mail: katowice@bikeatelier.pl

Kielce

Tel. +48 604 266 297, tel. serwis +48 570 969 677,
e-mail: kielce@bikeatelier.pl

Kraków Czarnowiejska

Tel. +48 889 047 407, e-mail: krakow.czarnowiejska@bikeatelier.pl

Kraków Kapelanka

Tel. +48 12 307 77 88, e-mail: krakow@bikeatelier.pl

Lubań

Tel. sklep +48 794 523 965, tel. serwis +48 756 463 063,
e-mail: luban@bikeatelier.pl

Lubin

Tel. +48 76 766 00 12, e-mail: lubin@bikeatelier.pl

Nowy Sącz

Tel. sklep +48 575 559 606, tel. serwis +48 505 360 509,
e-mail: nowysacz@bikeatelier.pl

Olkusz

Tel. +48 791 614 207, e-mail: olkusz@bikeatelier.pl

Pszczyna

Tel. +48 530 693 715, e-mail: pszczyna@bikeatelier.pl

Skoczów

Tel. +48 33 853 08 08, e-mail: skoczow@bikeatelier.pl

Sosnowiec

Tel. +48 32 266 53 12, tel. serwis 32 266 85 12,
e-mail: sosnowiec@bikeatelier.pl

Tychy

Tel. sklep 32 217 00 90, tel. serwis +48 533 173 635, 
e-mail: tychy@bikeatelier.pl

Warszawa

Tel. +48 790 315 319, e-mail: warszawa@bikeatelier.pl

Żory

Tel. +48 535 111 383, e-mail: zory@bikeatelier.pl

 

Operator sklepu:

MERIDA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 35
41-800 Zabrze, Polska
NIP: 631-23-00-850
REGON: 008174780

Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000019537 Kapitał zakładowy: 135 000,00 zł; Konto bankowe: PEKAO S.A. 82 1240 4272 1111 0010 8644 7927

 

Adres do zwrotów:

MERIDA POLSKA Sp. z o.o.

MAGAZYN - Sklep internetowy

ul. Zagórska 159 / bud. 3

42-600 Tarnowskie Góry

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt dostępny w sklepach
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów