• -901,00 zł
.
Trenażer ELITE Turno Misuro B+ umożliwia maksymalnie efektywny trening w domu.

Ciekawym rozwiązaniem w tym modelu jest system Fluid Resistance, który opiera się na olejowym zawieszeniu koła zamachowego. Technologia ta sprawia, że można osiągnąć bardziej płynną i cichą pracę.

Osiągalne poziomy mocy są wysokie, na przykład 700 W (przy 40 km/h) i 1670 W (przy 60 km/h). Moc wyjściowa TURNO jest obliczana, a nie mierzona. Oznacza to, że trenażer domowy nie posiada urządzeń, które „czują” moc wyjściową, lecz oblicza ją jako funkcję prędkości roweru. Zwykle wiązałoby się to z niższymi poziomami dokładności, jednak tak nie jest w przypadku TURNO, ponieważ każdy trenażer domowy jest skalibrowany i wprowadzono nowy algorytm, który bierze pod uwagę, jak bardzo nagrzanie trenażera domowego zmniejsza opór i stopniowo kompensuje jego moc, gdy się nagrzewa.

Trenażer Elite Turno Misuro B+ E-Training 12 m-cy

2 500,00 zł
1 599,00 zł Zniżka 901,00 zł
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed aktualną promocją: 2 069,00 zł

Najniższa cena produktu 1 599,00 zł z dnia 24.02.2024

TN-EL00008
Ilość Ostatnie sztuki

Darmowa dostawa od 200zł

Opcje dostawy:

  • Paczkomaty Inpost - 15 zł
  • Paczkomaty Inpost pobranie - 20 zł
  • Kurier DPD - 15 zł
  • Kurier DPD pobranie - 20 zł
  • Odbiór osobisty w dowolnym sklepie stacjonarnym - 0 zł

Darmowa dostawa

powyżej 200 zł

Wysyłka w 24h

zwykle szybciej, ale…

Opóźniona płatność

Kup teraz, zapłać do 30 dni

Zamów i odbierz

W wybranym sklepie

Inteligentny

Bezprzewodowo przesyła dane treningowe. Czujnik Misuro B+ umożliwia przesyłanie danych dotyczących prędkości, kadencji i mocy. W ten sposób rowerzysta może monitorować (na smartfonach, tabletach, komputerach rowerowych i kompatybilnych urządzeniach GPS, nawet za pośrednictwem aplikacji i oprogramowania innych firm) swoją sesję treningową i przeprowadzać testy oceny wydajności.

Trenażer Smart

Turno jest sklasyfikowany jako Smart Home Trenażer. Transmisja danych odbywa się bezprzewodowo za pośrednictwem protokołów komunikacyjnych ANT+™ (Power and Speed&Cadence) oraz Bluetooth Smart. Sesje treningowe są monitorowane za pomocą aplikacji My E-training na smartfony i tablety z systemem iOS i Android, aby zapewnić urozmaiconą i stymulującą sesję treningową w pomieszczeniu. Turno może być również używany z innymi platformami do domowych treningów (które zwykle wymagają płatnej subskrypcji), tj.: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bikevo, Kinomap i wiele innych.

Aplikacja My E-Training

Aplikacja  umożliwia dokładną analizę szybkości, mocy, tętna, czasu oraz pokonanego dystansu. Oprogramowanie pozwala na korzystanie z nagrań treningowych stworzonych przez firmę Elite lub darmowych filmów, które pochodzą od innych użytkowników. My E-Training jest kompatybilne z Google Maps i wytwarza symulacje wielu znanych tras wyścigowych. Dodatkowo istnieją opcje takie jak Base Training i Training Test, które pozwalają na korzystanie z programów treningowych i tworzenie wielomiesięcznego planu ćwiczeń. Zakładanie wielu profili gwarantuje separację danych wytworzonych przez różnych użytkowników. Playlisty video stanowią łatwy sposób na ułożenie filmów treningowych w dowolnej kolejności. Aplikacja jest kompatybilna z mediami społecznościowymi, dzięki czemu można się dzielić wynikami ze znajomymi i rodziną. Eksport wyników odbywa się w formatach CSV (comma separated values i Strava Tcx).

Produkt został dodany do listy życzeń
Skontaktuj się z najbliższym sklepem, jeśli nie ma w nim Twojego produktu - sprowadzimy go dla Ciebie
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów