Dzień Ojca w BA!

Wielkimi krokami zbliża się jeden z ważniejszych dni w roku. Jeśli miałeś to szczęście i Twój stary nie wyszedł po mleko 25 lat temu - doceń jego wysiłki. W końcu wytrzymał z Tobą tyle lat. Wiemy, że wybór prezentu dla Ojca to zadanie miłe niczym badanie zdolności kredytowej przez bank - bo co kupić komuś, kto na każde pytanie co chciałby na prezent, odpowiada - "Świętego spokoju"? A że kupowanie prezentów na ostatnią chwilę to sport narodowy Polaków a my z tradycją nie walczymy - podsuwamy kilka ciekawych propozycji na ostatnią chwilę.

 Krzywisz się na sam widok cen kolarskiej odzieży? Pamiętaj słowa ojca i "nie rób tak bo ci tak zostanie". Lepiej zerknij na naszą wyprzedaż marki Sportful. Kto powiedział, że prezenty od serca muszą kosztować miliony? Taniej nie będzie, więc korzystaj z okazji. 

Jeśli jednak chcesz się szarpnąć na coś bardziej ekstrawaganckiego, niezmiennie polecamy rowery naszych marek. Merida i M_Bike to najlepsze, co obecnie znajdziesz na rynku. Pod względem osprzętu i jakości nie ustępują im również Orbea czy NS Bikes. Tata ma już rower? Świetnie! Sprezentuj mu zestaw narzędzi i weźcie się razem za odświeżenie sprzętu. Nic tak nie wzmacnia rodzinnych więzi jak pamiętne "Świecisz mi czy sobie?"

Tradycyjnie - bezpieczeństwo przede wszystkim. Kask to podstawa i będziemy przypominać o tym przy każdej okazji.

Twój Tata nie jeździ na rowerze? Nic nie stoi na przeszkodzie żeby zaczął. Przygodę z kolarstwem można zacząć w każdym wieku a rowery elektryczne bardzo tę drogę ułatwią. Wyciągnij go sprzed telewizora i wyruszcie na wspólne przygody. Jeśli Tata zdążył już na stałe przyrosnąć do fotela i nie ma dla niego nadziei - para ciepłych skarpet zawsze na propsie.

A jeśli, mimo naszych wskazówek, nie masz zielonego pojęcia co Twój ojciec chciałby dostać - pokieruj się jego słowami "Idź, matki zapytaj" - i razem wybierzcie coś super.

Zapraszamy na zakupy! I po więcej dobrych rad :D

Tags: dzień ojca prezenty prezentownik
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt dostępny w sklepach
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów