Dlaczego jesień to idealny czas na zakup roweru

Kończy się kolarski sezon 2022 więc pora na podsumowanie, przegląd sprzętu, ewentualny serwis i być może, powraca myśl o nowym jednośladzie. Okres przed i po sezonie może być najlepszym czasem na wybór nowego sprzętu - przede wszystkim najspokojniejszym. W trakcie sezonu ważniejsza jest wygoda starego sprzętu a ewentualne usterki i niedogodności zostawiasz "na zaś".
Teraz jest to zaś - idealny moment żeby zastanowić się nad kupnem nowego roweru przed początkiem kolejnego sezonu.

.

.

Sezon 2022 dał mocno w kość pod względem dostępności naszych ulubionych modeli. Pokłosie pandemii - urwane łańcuchy dostaw, braki części zamiennych spowodowały, że dopiero teraz spływają do nas modele 2022. W tym szaleństwie jest metoda - znajdzie się coś dla wszystkich spóźnialskich, którzy odłożyli na później temat wyboru nowego sprzętu. Zazwyczaj w okolicach października zmagaliśmy się z brakiem rowerów, tym razem to właśnie teraz pojawiają się nowe modele w naszej sieci.
Jesień i zima to okres, w którym żyjemy wolnej - również w sklepach. Dłuższe wieczory sprzyjają rozmyślaniu, a i sprzedawcy będą mieć dla nas więcej czasu. W samym środku sezonu znalezienie dnia, kiedy sprzedawca będzie miał czas spokojnie z nami porozmawiać i przedyskutować wszystkie opcje, graniczy z cudem. Poza sezonem czasu jest więcej, klientów w sklepach mniej, więc warto wybrać się i spokojnie przemyśleć wybór.
.Większość z nas po zakończeniu sezonu oddaje rower do serwisu, sprawdza czy wszystko w porządku i dochodzi do wniosku, że jednak w przyszły sezon chcą wjechać na nowym sprzęcie. Podczas sezonowych wycieczek dochodzi też do nas, że jeden rower to zdecydowanie za mało. Zamiast jednego uniwersalnego modelu chcemy mieć kilka, każdy dostosowany do różnych tras i pomysłów na wycieczki. Czasami poszerzają się horyzonty i jednostajne, szosowe trasy przestają wystarczać. Czasami zwykła chęć poeksperymentowania i spróbowania czegoś nowego zmienia się w rozwój nowej pasji. A może po prostu uznałeś, że jeżdżenie "dookoła komina" jest już zbyt monotonne i trekking rowerowy to coś, czego chętnie byś spróbował. A może zwyczajnie masz potrzebę posiadania kolejnego roweru w swojej kolekcji. Tak czy siak - potrzebujesz nowej maszyny, żeby kolejny sezon spędzić już inaczej niż zwykle.

.
Możesz też załapać się na wyprzedaż swojego modelu. Zerknij czy przygotowaliśmy na niego promocję
ROWEROWA KAMPANIA WRZEŚNIOWA

.

.Am

.Amerykańscy naukowcy są zgodni co do dwóch rzeczy .
Primo: zakupy to idealny sposób na jesienną chandrę,która atakuje niczym dementorzy. 
Nie mamy magicznych różdżek ale zaklęcie : Kupujus rowerus brzmi jakby miało dać sobie z tym radę.
Secundo:  jazda na rowerze jest dobra na wszystko.
.
Dodaj do tego nową kolekcję ENDURY i sam/sama powiedz - jesień już nie wydaje się taka straszna :)
Zakupy, nowy rower, profesjonalny zestaw ciuchów na nowy sezon. Osobiście nazywamy to Boską Triadą.
Pan ze zdjęcia potwierdza. Bądź jak Pan ze zdjęcia.

.

.
Poza tym umówmy się - trudno obecnie znaleźć uniwersalny termin końca sezonu. Widok kolarzy trenujących zimą, nawet na śniegu dziś już nikogo nie dziwi. Dlatego sezon w BA będzie trwał tak długo, jak Wy, nasi klienci będziecie do nas wpadać, osobiście lub wirtualnie.

Do zobaczenia na trasie!

.

.

Tags: rower zakup roweru wyprzedaż obniżka jesień
Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt dostępny w sklepach
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów