Jak zabrać się z rowerem na urlop?

.

TREEFROG - łatwiej nie będzie

.

Wszędzie, gdzie jesteś w stanie dotrzeć samochodem jesteś w stanie zabrać ze sobą rower. System bagażników oparty na mocnych przyssawkach rozwiązuje prawie wszystkie problemy związane z transportem rowerów. Łatwy montaż wymaga jedynie mocnego zaciśnięcia przyssawki na dachu i/lub tylnej szybie. Sprawdza się nawet na szklanym dachu i aucie oklejonym folią. Nie potrzebujesz belek, ani specjalnych montowań, łatwo przełożysz bagażnik z jednego auta na drugie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ze względu na brak inwazyjnego mocowania możesz przewozić rower na dachu auta z wypożyczalni. Nie ma bardziej uniwersalnego rozwiązania na rynku.

.

.

Przyssawki trzymają z siłą 110kg każda, co oznacza, że Twój rower nie odfrunie nagle na autostradzie. Przy zachowaniu maksymalnej prędkości 120km/h możesz mieć pewność, że Ty i twój rower bezpiecznie dotrzecie do celu.

.

.
.Bagażnik pasuje do wszystkich modelów samochodów. W zależności od wybranego modelu możesz przewieźć 1, 2 lub 3 rowery naraz.
Wszystkie produkty marki TREEFROG znajdziesz TUTAJ

.

Auto odpada, lecę samolotem!

.

.

Twoja wycieczka zakłada wyjazd na inny kontynent albo, po prostu nie przepadasz za długimi trasami samochodem? Nie ma problemu! Mocne walizki rowerowe marki Polaris gwarantują bezpieczny transport lotniczy. Wystarczy wypożyczyć walizkę w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.
Wypełnij formularz na stronie, poczekaj na potwierdzenie, podjedź po walizkę do sklepu, spakuj rower i ciesz się jazdą w dowolnym miejscu świata.
Tych kilka prostych kroków dzieli Cię od radości jazdy swoim rowerem wszędzie tam, gdzie odpada transport autem.
Nasze walizki spełniają wymogi większości linii lotniczych i mieszczą szosy, gravele i MTBki. Fulle mogą wymagać całkowitego rozłożenia przed spakowaniem, ale obsługa naszego sklepu wszystko ci wytłumaczy.

.

Nie zagwarantujemy Ci dobrej pogody, taniej rybki, ani wolnego leżaka na plaży, ale z naszymi rozwiązaniami masz pewność, że wszędzie zabierzesz ze sobą rower.

Czego więcej potrzeba? 

.

Do zobaczenia na chorwackich szutrach, górskich ścieżkach i tropikalnych plażach!

.

.

Tags: rower urlop treefrog bagażniki samochodowe
Produkt został dodany do listy życzeń
Skontaktuj się z najbliższym sklepem, jeśli nie ma w nim Twojego produktu - sprowadzimy go dla Ciebie
Proszę czekać trwa ładowanie sklepów